Fare Bare 5121241 - kotníkové červené (tkaničky)

Značka: Fare
1 499 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části.  Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodila, kde poskytují mnohem větší prostor. Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou. 

Svršková část obuvi je zhotovena z přírodní hovězí usně. Podšívkový materiál je z textilního materiálu s výbornými sacími vlastnostmiPodešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně. 

Modely jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami. Horní stélka je funkčně i vzhledově obdobou klasického provedení. Druhá, spodní stélka má za úkol umožnit uživateli doregulovat si potřebný prostor (výšku nártu) uvnitř obuvi. Velmi snadno se v případě potřeby odstraní a nebo naopak, doplní o další vrstvu.

Vnitřní délka:
23 = 15,1 cm (šířka 6,6 cm)
24 = 15,7 cm (šířka 6,8 cm)
25 = 16,4 cm (šířka 6,9 cm)
26 = 17,1 cm (šířka 7,1 cm)
27 = 17,9 cm (šířka 7,2 cm)

Svrchní materiál: kůže
Podšívka: flís
Vyjímatelná stélka: kůže
Podrážka: termokaučuk

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotníkové
Materiál: broušená kůže
Zateplení: flís
Zapínání: tkaničky
Střih: vyšší

Modelová řada Fare Bare od tradičního českého výrobce nabízí obuv pro všechny věkové kategorie a všechna roční období. Kvalitní materiály i zpracování, snadno rozpoznatelný design a typický tvar podešve.

Vhodné pro: široké prsty, užší pata, nízký nárt