Pracovní příležitost

29.5.2021 

HLEDÁME POSILY DO TÝMU

  1. NĚKOHO DO SKLADU
  2. NĚKOHO KE KASE
  3. NĚKOHO NA PLAC

Jakou práci budeš dělat?

  1. S nálepkou Skladník ti začne šichta už ráno v 8. Kurýři totiž asi nikdy nespí a dobývají se k nám se zbožím někdy už i v tak nekřesťanskou hodinu, takže musí být někdo na stráži, i když prodejna ještě tvrdě spí. Jinak budeš ale především chystat, balit a expedovat objednávky. Jo a taky se starat, aby byl ve skladu pořádek a na prodejně čisto.
    Tahle práce není na celý den, spíš na pár hodin, tak se pak buď můžeš realizovat přímo na prodejně (mrkni na další nabídky) nebo vyrazit vstříc vlastním dobrodružstvím (jako jsou nákupy, úřady a jiné zábavné každodennosti).

  2. Pokud budeš pracovat jako… hmm, říkejme tomu třeba Pokladní… nemusíš se ráno vůbec honit! Prodejnu otvíráme v 10 hodin, takže stihneš pohodlně odevzdat děti, kde je třeba, pokud je třeba, a ještě si dát doma snídani a kafe.
    Co bude tvoje hlavní náplň práce? Asi to není třeba moc rozepisovat – je jasné, že někdo zákazníkům účtenku vystavit musí. Krom toho budeš také vydávat (a přijímat) zásilky od Zásilkovny. 

  3. Přímo na plac hledáme nějakou skvělou duši, oficiálně označovanou jako Asistentku prodeje, která miluje práci s lidmi, umí to s dětmi a má trpělivost i dostatek znalostí o barefoot obuvi. A co budeš jako asistentka dělat? Kafe určitě ne! Tvou prací bude kontakt se zákazníky (hlavně s těmi malými) a hledání té nejvhodnější obuvi. Prostě ideální práce pro lidi, co milují rébusy a hlavolamy a při práci chtějí a umí zapojit hlavu ;-)

Co požadujeme?

Asistentka prodeje musí vědět, co prodává a proč, čili hledáme „berfůťáka“ nejlépe tělem i duší.

Pro ostatní pozice je povědomí o barefoot problematice a značkách výhodou, ale pokud se s barefootkami teprve seznamuješ, nevadí – nejvíc se toho člověk stejně naučí praxí. A služebně starší rády pomůžou, poradí, dovzdělají.

Dál už je potřeba jen běžná uživatelská znalost práce na PC, pečlivost a zodpovědný přístup.

Co nabízíme?

Práci ve fajn ženském kolektivu
Poměrně flexibilní pracovní dobu
Různorodou práci s možností střídat jednotlivé „posty“
Zaměstnanecké slevy na dětskou i dospělou obuv
Práci na DPP, DPČ nebo HPP* (velikost úvazku dle dohody) 

*práce na HPP je aktuálně možná již pouze s pracovní dobou do 17 hod., min. 3x týdně (začátek pracovní doby dle dohody)

Plat min. 110,- kč/hod
Místo práce: Zlín–Prštné, Jateční
Nástup: dle dohody, možný i ihned

Zaujala tě nabídka a chceš se k nám přidat?

Pak na nic nečekej, sedni k počítači a napiš nám na e-mail bosedeti@gmail.com, o jakou práci a v jakém rozsahu máš zájem. Přilož stručný životopis, motivační dopis také nebude na škodu.

Těšíme se na novou krev!